GMD Mühendislik Network Danışmanlık

 

Şirket Profili Organizasyon Yapımız Kalite Politikamız
Vizyon ve Misyon Çalışanlarımız  

 

 

Şirketimizin kaliteye bağlılığı,inancı ve müşteri memnuniyeti gibi konuları içeren Kalite Politikamız şirketimizin her kademesinde anlaşılması, uygulanması ve devam ettirilmesi için çalışmalar, şirketin tüm sorumlu personeli tarafından yürütülmektedir.

 
Bu amaçla, Kalite Politikası şirket içerisinde muhtelif yerlere asılmıştır ve yönetici personelce sürekli olarak personele bu politika doğrultusunda çalışmaların sürdürülmesi gerektiği anlatılmaktadır.
Ayrıca, şirket personeline planlı eğitimler çerçevesinde Kalite Politikasının anlaşılması ve uygulanması ile ilgili eğitimler de verilmektedir.

 
Sürekli gelişim ve motivasyon için bu çalışmalar, etkinliği arttırılarak devam ettirilir. Bu konudaki tüm çalışmalar Yönetim Temsilcisi tarafından koordine edilir.

 
Kalite Hedefleri, her yılın başında Teknik ve İdari Genel Müdürler tarafından belirlenir ve yönetim kurulu toplantılarında belirlenen hedeflere ulaşmak için yapılan çalışmalar değerlendirilir.Kalite Politikamız;
Gelişen teknolojiyi sürekli izleyip uygulamak,
Müşteri beklentilerini karşılamak,
Daima kaliteli hizmet vermek,
Çalışanlarımızla bir takım olmaktır.

 

 

GMD Mühendislik Danışmanlık GMD - Firmamız Hakkında GMD - Faaliyetlerimiz GMD - İş Ortaklarımız GMD - Ürünlerimiz GMD - Referansalarımız GMD - İletişim ve Ulaşım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Fatih Sultan Mehmet Cad. No:34/4 Kavacık Beykoz - İSTANBUL - PK:34810

Tel : 0216 331 24 24  -  Fax: 0216 331 13 49

www.gmd.com.tr

Anatolia