GMD Mühendislik Network Danışmanlık

 

Şirket Profili Organizasyon Yapımız Kalite Politikamız
Vizyon ve Misyon Çalışanlarımız  

 

 

 

Genel Koordinatörden:
Önce Güven...
Türkiye’nin bilişim sektöründe ilk altyapı şirketinden biri olan GMD, yönetim kalitesini 1992'den beri kalite ve kazandığı güvenin verdiği sorumluluklarla her geçen gün geliştirmektedir. GMD in en önemli rekabet avantajı çalışanları ile takım olarak yarattığı sinerjidir.

Bilişim sektörünün Türkiye'deki altyapı gelişimine de liderlik yapmayı bir görev bilen GMD, yarattığı ergonomik katma değerin yanı sıra müşterilerinin bilinçlendirilmesi, gelişen teknolojinin izlenmesi ve kalitenin kitlelerle buluşması
için de yatırımlar yapmaktadır. Ulusal ve uluslararası bazda yürütmeyi düşündüğümüz projelerimiz vardır. Kurumsal Sosyal Sorumluluk yatırımlarımız ile toplumun gelişime katkıda bulunan şirketler içinde lider olmayı hedeflemekteyiz.

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve yatırımcılarımızın bize duydukları güven, GMD dünya markaları ile beraber rekabet etme gücünü sağlamaktadır. Ürün ve hizmetlerimizin yurtdışındaki pazarlarda hak ettiği yere gelmesindeki çabamızın kuvvet aldığı bir diğer rekabet avantajımız da kendi teknolojimizi üreten AR-GE çalışmalarımızdır.

Bu başarıları ancak ve ancak en değerli sermayemiz olan insan kaynaklarına yaptığımız yatırımları devam ettirerek sürdürülebilir kılacağımızın bilinciyle hareket etmekteyiz.

GMD uluslararası yapısal kablolama standartları ile moda yaratmak amacındadır. Referanslarımızla bu konu da bir hayli yol almaya başladığımızın inancındayız.

GMD sektörün en büyük sorunu olan kapasite ve kalite sorunlarını geçmişten gelen birikimiyle çözmeyi başarmış bir şirkettir. Çalışanlarımızdan ve tecrübelerimizden aldığımız güç ve sektöründe lider şirket olma vizyonumuzdan hareketle müşterilerimiz ve yatırımcılarımızın bize duyduğu güveni, bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de yüksek bir katma değere dönüştüreceğimize olan inancımız tamdır.

Gökhan Taneri VURAL
GMD-Global Mühendislik Danışmanlık
İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

 

 

GMD Mühendislik Danışmanlık GMD - Firmamız Hakkında GMD - Faaliyetlerimiz GMD - İş Ortaklarımız GMD - Ürünlerimiz GMD - Referansalarımız GMD - İletişim ve Ulaşım

 

Pdf dosyasını görmek için buraya tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Fatih Sultan Mehmet Cad. No:34/4 Kavacık Beykoz - İSTANBUL - PK:34810

Tel : 0216 331 24 24  -  Fax: 0216 331 13 49

www.gmd.com.tr

Anatolia