GMD Mühendislik Network Danışmanlık

 

Şirket Profili Organizasyon Yapımız Kalite Politikamız
Vizyon ve Misyon Çalışanlarımız  

 

 


GMD Mühendislik Uzmanlarının Özellikleri;

GMD Mühendislik İnşaat grubu; tüm projelerde uzman bir ekiple çalışıp, aldığı tüm işlerde vaat edilen zamanın daha öncesinde en başarılı şekilde gerçekleştirmiştir. Her biri alanında yetişmiş Mimar, İnşaat Mühendisi, Elektrik-Elektronik Mühendisi, Elektik Mühendislerini bünyesinde bulundurmaktadır. Gerçekleştirilen her projede müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet mevcut olup, elemanlarımızın tamamı bir ekip içinde çalışmaktadır.Çünkü biz GMD Mühendislik olarak şunun farkındayız ki:müşterinin memnuniyeti demek, ekibin başarısı demektir. GMD Mühendisliğin İnşaat yöneticileri, gerek şirket içinde gerekse şirket dışında sürekli gündemi takip ederek,yeni eğitimler alarak var olan durumlara en iyi çözümlere sunmaktadırlar. Projenin hazırlanması ve hayata geçirilmesi aşamasında oluşabilecek tüm sorunlar deneyimli kadromuz tarafından yerinde tespit edilerek giderilmektedir.

 

GMD Mühendislik Networking grubu, sunduğu hizmetlere paralel olarak bu hizmetleri gerçekleştirecek uzmanları bünyesinde bulundurmaktadır. Değişik bölümlere mensup olan bu elemanlar birbirleriyle etkileşimli olarak ve bir takım halinde çalışarak, müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunmayı amaçlamaktadırlar. GMD Mühendislik Networking Proje Yöneticileri, ihtiyaç analizi, iletişim ağı tasarımı konularında uzmanlaşmış olup, satış öncesi teknik destek vermektedirler. Her birinin iletişim ağları ve LAN/WAN tasarımı konularında deneyimleri bir ila on yıl arasında değişmektedir. Bu uzmanların aldıkları üniversite eğitimi özellikle Bilgisayar ve Elektrik/Elektronik mühendisliği olup açık sistem standartları üzerine, pazara ve ürünlere yönelik olmak üzere deneyimleri vardır. GMD Networking Proje Yöneticileri günümüzün ve geleceğin teknolojileri ve ürünleri hakkında sürekli eğitim almakta, ürünler hakkında iyi seviyede bilgi birikimi ve deneyimi olan kişiler olup, müşteri ihtiyaçlarının ilk seviyede belirlenmesinde önemli bir rol oynayan kişilerdir.

 

GMD Mühendislik Networking Proje Uygulama Yöneticileri, saha analizi , iletişim ağı dağıtım ve omurga altyapı konularında uzmanlaşmış olup uygulama sonrası da teknik destek vermektedirler. Her birinin iletişim ağları LAN/WAN/Telefon Santral ve altyapı uygulamaları, enerji nakil sistemleri konularında deneyimleri beş ila onbeş yıl arasında değişmektedir. Üç ile yedi yıl arasında GMD Mühendislik Networking bünyesinde çalışmaktadırlar. Bu uzmanların aldıkları firma içi ve dışı teknik ve uygulama eğitimi, özellikle standart kalite eğitimleri sayesinde veri/ses iletişim sistemleri ve enerji nakil sistemleri üzerine uygulamaya yönelik olmak üzere yüksek deneyimleri vardır. GMD Mühendislik Networking Proje Uygulama Yöneticileri en az Teknik okul eğitimi olup, günümüzün ve geleceğin teknolojileri ve ürünleri hakkında sürekli eğitim almakta, uygulama hakkında iyi seviyede bilgi birikimi ve deneyimi olan kişiler olup, uygulama esnasında oluşabilecek tüm sorunları anında ve yerinde çözümlenmesinde önemli bir rol oynayan kişilerdir.

 

GMD Mühendislik Software grubu; satış, destek, danışmanlık ve eğitim hizmetlerini veren konusunda uzman her biri Bilgisayar Mühendisi olan yazılım grubu ile müşterilerine bütünsel analitik yazılım çözümü üreterek onların daha rekabetçi, müşteri-odaklı, e-ticaretin artan taleplerini karşılayacak organizasyonlara dönüşmelerine yardımcı olup, ortak verileri kullanarak daha doğru ve daha hızlı karar almalarını sağlar. GMD Mühendislik Software, business intelligence ve enterprise portal konusunda çözümleri olan Brio Technology'nin Türkiye distribütörlüğünü alarak 2001 Ekim ayında faaliyetine başladı.

 

 

 

GMD Mühendislik Danışmanlık GMD - Firmamız Hakkında GMD - Faaliyetlerimiz GMD - İş Ortaklarımız GMD - Ürünlerimiz GMD - Referansalarımız GMD - İletişim ve Ulaşım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Fatih Sultan Mehmet Cad. No:34/4 Kavacık Beykoz - İSTANBUL - PK:34810

Tel : 0216 331 24 24  -  Fax: 0216 331 13 49

www.gmd.com.tr

Anatolia