GMD Mühendislik Network Danışmanlık

 

Bilgi İşlem, İletişim ve Enerji İletim Teknolojileri

 

 

 

BİLGİ İŞLEM VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ
GMD uzun yılların verdiği tecrübe ve birikim ile bilgi işlem sektöründeki yenilikleri takip ederek müşterilerinin en iyi faydayı sağlamasına çalışır. Özellikle büyük Veri Ambarı Yönetimi ve Tübitak onaylı projesi Profil Yaratma uygulaması ile bir çok başarılı projeye imza atmaktadır. Müşterilerimizin kaynaklarını daha verimli kullanabilmesi, doğru hedefe yönelik çalışmalarını planlaması ve bu çalışmaların sonuçlarının raporlanması başlıca hizmetlerimiz arasındadır. Böylelikle müşterilerimiz fayda maliyet analizi kolaylıkla yapabilmekte ve geleceğe dönük hedefleri daha rahat gerçekleştirebilmektedir.

İletişim teknolojileri alanında müşterilerimiz hedef kitleleri ile etkileşime çoklu kanallardan geçebilmektedir. SMS, MMS, Sesli Mesaj, Fax ve Posta gibi kanalları piyasanın en uygun koşullarında karmaşıklıktan uzak kolayca kullanabilmektedir.

Sanal Santral uygulaması ile tüm telefon görüşmelerinizi dijital dünyaya taşıyoruz. İnternete bağlı olduğunuz her yerde santralınızın bir dahilisi gibi görüşmelerinizi yapabiliyorsunuz. Firma içi görüşmelerinizde mekan zorunluluğunu ortadan kaldırırken kullanıcıların erişimini de arttırmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun dahili telefon özelliklerini kullanabilir, telesekreterinize bırakılan mesajlarınız e-posta olarak alabilir, fax gönderip aynı şekilde alabilirsiniz.

GMD müşterilerinin çalışma süreçlerini daha verimli olması için gereken tüm yazılımları yapmakta, Web, Android ve İos uygulamalarına entegre edebilmektedir. Müşteri veya üyelik ilişkileri yönetimi, kaynak kullanımı planlaması ve tüm süreçleri takip edebileceğiniz yazılım ve uygulamaları yapabilmektedir.

İstek Şikayet Hattı uygulamamız ile taleplerin değerlendirilmesi, yapılan işlemlerin süreç takibi ve talep eden kişilerin bilgilendirilmesi ile kurumların itibarını yükseltmesini sağlıyoruz. Bu uygulamamız özellikle yerel yönetimlerde vatandaş memnuniyeti açısında son derece başarılı olmaktadır.

ENERJİ ÜRETİM VE İLETİM TEKNOLOJİLERİ
GMD-Global Trade Mühendislik Danışmanlık, Orta Gerilim Elektrik Tesis kurulum ve işletmesi yapmaktadır. Müşterilerimizin firmamıza gösterdiği güven sayesinde özellikle İstanbul Elektrik Dağıtım Firmalarının yatırım planlarına uyumlu elektrik altyapı projeleri yapmaktadır. Bu projelerin kabulleri, kurulumu ve işletilmesi konularında sorunsuz hizmet vermektedir.

GMD-Global Trade Mühendislik Danışmanlık, 2009 yılında yayınlanan Elektrik Piyasası Lisans Yönetmeliği çerçevesinde serbest piyasada elektrik enerjisi ticareti, işletmesi ve danışmanlığı yapmaya başlamıştır.

GMD-Global Trade Mühendislik Danışmanlık, elektrik güç ve kapasite fiyatlandırmasında ve müşteri ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilmiş hizmetleriyle esnek, güçlü ve güvenilir iş ortağıdır. Spot ve uzun vadeli ikili anlaşma fiyatlandırılmasında yenilikçi ürünlerle öncülük eden, enerji yönetiminde en iyi hizmeti veren ve en iyi oranlı teklifleri yaratan, genç ve dinamik bir takıma sahiptir.

Firmamızda bulunan bu uzman kadro tarafından elektrik tüketimine yönelik modeller geliştirilmekte, sektör mevzuatı ve gelişmeler takip edilerek gelecek senaryo ve analizleri aracılığıyla üretim maliyetleri ve müşteri karlılıkları analiz edilip müşteri için en uygun fiyat oluşturulmaktadır.

GMD-Global Trade Mühendislik Danışmanlık, yenilenebilir enerji kaynakları konusunda ar-ge faaliyetleri yürütmekte olup, özellikle rüzgar ve güneş enerji tesisleri konusunda projeler geliştirmektedir. Rüzgar enerji ile elektrik üretiminde patentli dikey santraller üzerine çalışmaları tamamlanmıştır. Ayrıca ongrid ve offgrid sistemlerde hibrid çalışan yani hem güneş hem rüzgar birlikte elektrik üreten 1kW'tan 50kW'a kadar santraller kurulmasına danışmanlık yapmaktadır.

GMD-Global Trade Mühendislik Danışmanlık, bir çok firma ile 'Çözüm Ortaklığı' anlaşmaları yapmıştır. Bu firmalar konularında sektörün önder konumları, kanıtlanmış yetenekleri ve kendi alanlarındaki endüstriyel nitelikleri nedeni ile seçilmiş olup, müşterilere satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerin sunulmasına destek olmaktadırlar. Bu sayede, GMD-Global Trade Mühendislik Danışmanlık müşterilerine tüm gelişmiş çözümleri tek elden sunabilmektedir.

 

GMD Mühendislik Danışmanlık GMD - Firmamız Hakkında GMD - Faaliyetlerimiz GMD - İş Ortaklarımız GMD - Ürünlerimiz GMD - Referansalarımız GMD - İletişim ve Ulaşım

 

Pdf dosyasını görmek için buraya tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Fatih Sultan Mehmet Cad. No:34/4 Kavacık Beykoz - İSTANBUL - PK:34810

Tel : 0216 331 24 24  -  Fax: 0216 331 13 49

www.gmd.com.tr

Anatolia